Në kuadër të vaksinimit masiv të popullatës kundër COVID-19, në qytetin e Fierit po vazhdon vaksinimi i të gjithë personave të cilët shkojnë pranë qendrave të përcaktuara nga Drejtoria e Shëndetit Publik dhe kërkojnë të vaksinohen.

Një prej tyre është dhe i riu i cili është i apasionuar pas figurës historike të Çerçiz Topullit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Bes Avdia, ka zgjedhur që të “vaksinojë” edhe luftëtarin revolucionar, ndërsa shprehet se e njeh me imtësi historinë e Çerçizit dhe të familjes së tij, dhe për këtë arsye ka vendosur të bëjë tatuazh figurën e tij në krahun e tij të djathtë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb