Në Kuvend është duke u zhvilluar senaca e jashtëzakonshme për të votuar dekretet e ndryshimeve në qeveri.

Përveç debateve dhe përplasjeve në objektivin e LSA qendrën e vëmendjes e ka marrë xhaketa rozë e kryeministrit Edi Rama dhe një komunikim i afërt midis tij dhe ministres së Energjitikës Belinda Balluku, e cila është ulur në karrigen e zv/kryeministrit.

Ajo merr zyrtarisht sot vendin e mbajtur deri pak ditë më parë nga Arben Ahmetaj, i cili është fotografuar në ulëset e deputetëve të Partisë Socialiste, përkrah ish-kolegut të tij në kabinetin ministror, Damian Gjiknuri.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb