Artisti i njohur, S4MM bëri një bujë të madhe pasi u nda nga bashkëshortja e tij.

Javë më parë në një intervistë ai ishte shprehur se janë ndarë, por kjo nuk do të thotë se mund të jetë një vendim përfundimtar.

Ai është fotografuar në Zvicër duke dalë nga një lokal, derisa në krah kishte një vajzë misterioze.

Nuk i dihet ende nëse S4MM është në lidhje të re, por që afërsia e tij me vajzën ka ngjallur menjëherë reagime.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb