Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshjet e para në juglindje të vendit. Mësohet se fshati turistik i Dardhës është mbuluar nga bora.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gazetarja Lorena Kodra ka siguruar për ‘BalkanWeb’ pamjet mahnitëse nga Korça, ku dëbora i ka shtuar hijeshinë këtij qarku.

Si një nga pikat më të vizitueshme në Shqipëri në sezonin e Dimrit, Dardha pritet që edhe këtë sezon të mirëpresë qindra turistë.
(BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: