Në këto ditë të hershme vere, vajzat e njohura të modës po bëjnë zgjedhjet e tyre për t’u siguruar që të duken elegante dhe të ndihen rehat gjatë gjithë ditës. Meqenëse është ende herët për të stiluar pantallonat e shkurtra dhe mini, është shumë ngrohtë për pantallonat e trasha, ndaj janë francezet ato që mendojnë gjithmonë të parat në këtë prag vere.

Harrojeni modelin klasik, francezet propozojnë trendin e ri të

Tendencat e modës në Londër dhe Francë kanë provuar një trend të ri pantallonash që dikur konsideroheshin shumë “të fryra”. Përderisa u konsideruan “jo favorite” për disa kohë, duke filluar nga kjo pranverë janë rikthyer si një tendencë e përshtatshme dhe lehtësiht e kombinueshme gjatë ditëve të ngrohta.

Harrojeni modelin klasik, francezet propozojnë trendin e ri të

Pantallonat treçerekëshe janë të preferuarat e vajzave të njohura të modës, por çdo ditë e më shumë duket se po përqafohen edhe nga vajzat dhe gratë që punojnë në zyrë. Serioze, elegante, por edhe moderne… Mes këtyre imazheve, të gjitha do ta gjeni veten.

Harrojeni modelin klasik, francezet propozojnë trendin e ri të

Harrojeni modelin klasik, francezet propozojnë trendin e ri të

Harrojeni modelin klasik, francezet propozojnë trendin e ri të

Harrojeni modelin klasik, francezet propozojnë trendin e ri të

Harrojeni modelin klasik, francezet propozojnë trendin e ri të

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb