Në pasarelat e modës, pranverë-verë 2015 ishin shumë stilistë, të cilët propozuan diçka ndryshe në fustanet femrave. Në to, siç e shihni dhe nga foto, ka shumë pjesë të zbuluara në vende të ndryshme të trupit.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: