Ylli i futbollit, Andy Carroll, është fotografuar me një bjonde – dy javë para dasmës së tij me Billi Muckloë, një prezantuese televizioni.

Ish-sulmuesi i Anglisë, 33 vjeç, piu me Taylor Jane Ëilkey pasi fluturoi për në Dubai për të marrë pjesë në festën e të fejuarës së tij.

Fotot e tij dhe Taylor Jane Ëilkey në një shtrat robdishanin e saj me emrin e personalizuar të futbollistit u bënë virale. Miqtë thanë: “Kjo është e turpshme me dasmën kaq afër.”

Sulmuesi i prirur ndaj lëndimeve, u bashkua me bashkëshorten e ardhshme Billi Mucklow në Dubai javën e kaluar përpara se ajo dhe miqtë e saj të fluturonin në shtëpi.

Lojtari dhe Taylor filluan në mesditë në klubin luksoz të qytetit Cove Beach.

Carroll më pas e ftoi atë dhe dy shokët të shihnin barin në një vend tjetër përpara se të shkonte në suitën e tij të hotelit për një festë.

Fotot e natës – duke përfshirë një fotografi të Taylor-it pranë tij në një shtrat, me Carroll-in që duket pranë lojtarit e zhveshur u shpërndanë në aplikacionin e mesazheve Snapchat.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Taylor i dërgoi fotot te miqtë e saj në Angli dhe ato u bënë virale.

Taylor, 27 vjeç, nga Scarborough, tha për The Sun: “Ishte e gjitha thjesht një argëtim krejtësisht i pafajshëm”.

Ajo tha se fotografia është bërë të mërkurën në mbrëmje “si shaka”.

Ajo shpjegoi: “Ishte pas një feste. Të gjithë u kthyem në hotelin. Isha unë, Andi dhe shoqja ime.

“Unë nuk kam fjetur me të, nuk ishte kështu, ishim tre në dhomë.

“Ishte një ditë dhe një natë e plotë me pije, ne ishim në Cove Beach që nga ora 12, ishte një ditë vërtet e gaztë. Andi po avullonte, të gjithë ishim të dehur.”

Ajo shtoi: “U kthyem në suitën e hotelit të Andit dhe luajtëm pak muzikë dhe ai u shtri në shtrat dhe ra në gjumë.

“Asgjë seksuale nuk ka ndodhur. Ishte vetëm një shaka.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb