Është një ndër hartat më të veçanta dhe më simpatiket që keni parë deri tani. Për cdo shtet paraqitet urimi për Vitin e Ri në gjuhën përkatëse.

Mes tyre shënohet edhe urimi në gjuhën shqipe.

Shiheni me kujdes dhe mësoni si urojnë shumë shtete; ‘Gëzuar Vitin e Ri”.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb