Ka nisur protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, ku kërkohet dorëheqja e kryebashkiakut Erion Veliaj.

Siç shihen nga pamjet e siguruara për BalkanWeb nga gazetari Osman Stafa, protestuesit kanë vendosur sipër njëra-tjetrës disa goma të vjetra.

Kujtojmë se protestën e parë iu vu flaka gomave të vjetra, ndërsa policia u kundërpërgjigj me gaz lotsjellës. Për më tepër shihni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: