Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka reaguar me anë të një postimi në Facebook në lidhje me rritjen e çmimit të patentave në vend.

Berisha ka cilësuar kreun e DPSHTRR-së, Bledi Gonxhe si një “hajdut të papërmbajtur” që ka dyfishuar çmimet e patentave.

Ai shkroi më tej se tanimë qytetarët shkojnë në Kosovë për të bërë patentën, pasi sipas tij “aty nuk vidhet”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: