Një grabitje ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Përmet, ndërsa është shpallur në kërkim autori.

Policia sqaron se është grabitur me thyerje dyqani i shtetasit Z. J., ku autori A. P. ka marrë një shumë parash.

“U referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Përmet dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit A.P banues në Përmet. gjatë natës në lagjen “Varrosh”, Përmet dyshohet se ka vjedhur me thyerje në dyqanin e shtetasit Z. J.autori ka vjedhur një shumë parash. Punohet për kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb