Futbollisti Granit Xhaka fotografohet shumë i lumtur përkrah së dashurës Leonita lekaj. Ka qenë ajo që ka ka postuar në ‘Snapchat’ një fotografi në shtrat me Granit Xhakën. Djaloshi duket se e ka hedhur pas debatin që u hap para pak ditësh mbi cështjen se ku i takon të luajë futbollistit të talentuar. Xhaka replikoi dhe u shpreh se kudo që të luajë, ai ndihet, shqiptar.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: