Granit Xhaka ka prezantuar atletet e reja për Kampionatin Evropian.

E veçanta e këtyre atleteve është se në to, Granit Xhaka, ka shkruar emrat e të gjithë familjarëve të tij.

Mesfushori Arsenalit ka thënë se e ka bërë këtë pasi familja është gjithçka për të, dhe se pa ta ai nuk do të kishte arritur këtu ku është sot.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: