Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi i biri, Greg Rama postoi foto nga Air Albania Stadium si tifoz i Tiranës. Ai ironizon me vëllain e tij Olsi Ramën dhe Erjon Braçen pasi ekipi i tyre Partizani u shpartallua sot nga Tirana me rezultatin 5-1.

Në instagram teksa riposton foton e djalit të tij Rama shkruan se ”O zot, ky me Tironën xhaja vet dhe Erjoni im me Partizonin? Halle halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngja”.

  • foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb