SHBA

Futbollisti francez, Adil Rami dhe aktorja kanadeze Pamela Andërson, kanë qenë në një lidhje dashurie për 2 vite përpara se t’i jepnin fund lidhjes së tyre gjatë verës së kaluar. Ylli i Baywatch e akuzoi Ramin për tradhti dhe dhunë ndërsa ky i fundit i mohoi.

Ndërkohë teksa kanë kaluar thuajse një vit nga ndarja e tyre, një ish-shok i skuadrës së Rami, ka treguar se 34-vjeçari ka folur me miqtë edhe për jetën seksuale që kishte me aktoren.

“Rami na tha shumë gjëra interesante në lidhje me Pamela Anderson. Sigurisht të gjithë ishim të interesuar se si ishte marrëdhënia e tyre në shtrat. Rami na tha se Pamela ishte gruaja më e mirë që ai kishte pasur në jetën e tij. Ai na tha që ai dhe Pamela kishin bërë seks 12 herë në natë”- tha Aleksandr Kokorin. “

“Sigurisht që të gjithë ishim shumë kuriozë për lidhjen e tyre, veçanërisht kur folëm se si gjërat shkonin në shtrat. Adil Rami na tha që Pamela Anderson ishte gruaja më e mirë në jetën e saj, që të dy e bënin 12 herë në natë ” –vijoi më tej Kokorin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: