Frikë për İlkay Gundogan. Mesfushori gjerman në fakt ka pësuar një aksident teksa po stërvitej në palestër. Lojtari i Barcelonësishte në dhomën e peshave kur u godit aksidentalisht në kokë.

Plaga ishte e thellë dhe kërkoheshin katër qepje. Stafi mjekësor i Blaugranës ka ndërhyrë dhe i ka dhënë mjekimet e nevojshme. Siç raporton Sport, prania e ish-lojtarit të Manchester Cityt në ndeshjen ndaj Las Palmas më 4 janar nuk duhet të vihet në dyshim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb