Heidi Klum është mësuar me paraqitjet topless në rrjetet sociale. Në llogarinë e saj personale në Instagram, jo ​​rrallëherë modelja e njohur publikon foto apo video me bikini, pa veshur recipeta.

Pas videos topless të saj duke u bërë banjo dielli, Heidi Klum ka postuar një tjetër klip të shkurtër, ku shfaqet e veshur vetëm me bikini të vogla dhe duke ecur pranë pishinës.

Në mbishkrimin e postimit të saj, Heidi Klum ka përshëndetur miqtë e saj online.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb