Që nga fustani i gjatë Hilary Duff, 30 vjeç, tregon format e saj rrumbullake dhe njofton se është në pritje të një vajze, vajza e parë për artisten dhe të dashurin Matthew Koma, 31 vjeç. Duff ka edhe një djalë , Luca Cruz, 6 vjec, nga ish bashkëshorti Mike Comrie. ‘Unë the MatthewKoma presim një princeshë të vogël.

Nuk mund të jemi më të lumtur se kaq!”, shkruan ylli i “Younger” teksa poston një foto të çiftit ku duken të qeshur dhe të lumtur.

Të njëjtën foto ka postuar edhe babai i ardhshëm, muzikanti dhe disc jockey Matthew Koma që komenton: ‘Do të kemi një vajzë! Do të jetë e bukur dhe e ëmbël si mami e saj. Ky është fillimi i një tjetër kapitulli të mrekullueshëm’.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3088619_12_image

C_2_fotogallery_3088619_11_image

C_2_fotogallery_3088619_10_image

C_2_fotogallery_3088619_9_image

C_2_fotogallery_3088619_8_image

C_2_fotogallery_3088619_7_image

C_2_fotogallery_3088619_6_image

C_2_fotogallery_3088619_5_image

C_2_fotogallery_3088619_4_image

C_2_fotogallery_3088619_2_image

C_2_fotogallery_3088619_1_image

C_2_fotogallery_3088619_0_image

C_2_fotogallery_3088619_3_image

C_2_fotogallery_3088619_13_image

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb