Dashi

Ju ndjeni pak presion aktualisht sepse nuk po ndiqni një lloj “rruge” të përshkruar nga të tjerët. Qasja juaj nuk është domosdoshmërisht një qasje tradicionale, dhe kështu ndoshta ju ndiheni sikur është e pavlefshme. Rruga juaj është rruga e duhur për ju.

Demi

Të tjerët rreth jush po ju vërtetojnë për punën tuaj të palodhur dhe përpjekjet e ndërgjegjshme dhe të përpikta. Ky reagim pozitiv sigurisht që ju bën të ndiheni mirë Sot po ndiheni aq mirë sa jeni të gatshëm të bëni edhe një hap më tej.

Binjaket

Merrni një moment për të reflektuar mbi qëllimet tuaja afatgjata. Tani është koha për t’u bazuar dhe për të marrë një perspektivë realiste për situatën tuaj. Në mënyrë që të jeni të suksesshëm në botën e punës, duhet të keni të paktën një këmbë në tokë.

Gaforrja

Të qenit me të tjerët do t’ju japë kënaqësi të jashtëzakonshme. Të tjerët po ju mbështesin dhe ju lavdërojnë për punën e vështirë që keni bërë. Të tjerët janë të gatshëm të përputhen me përpjekjet tuaja, duke e bërë më të lehtë për ju të kryeni punën tuaj.

Luani

Ju po ndjeni presion nga jashtë sipas të cilit duhet të përputheni me një mënyrë të caktuar të menduari ose metodë pune. Ndoshta ju keni filluar të humbni besimin në veten tuaj për shkak të këtij presioni të jashtëm. Në vend të kësaj, shfaqni stilin tuaj unik.

Virgjeresha

Edhe nëse nuk jeni duke punuar sot, puna është ende në mendjen tuaj. Truri juaj është në shpejtësi të lartë, dhe kjo është diçka pozitive. Një ide që keni sot ia vlen të ndiqet. Keni arritur një pikë të re fillestare.

Peshorja

Ju keni një ndjenjë bezdisëse që ju thotë se duhet të jeni më produktiv me kohën tuaj tani. Falë kësaj ndjenje bezdisëse, po përballni me ndjesinë e fajit që nuk keni bërë më shumë. Mos e pranoni këtë situatë.

Akrepi

Riorganizoni dhe jepni përparësi në vend që të uleni dhe të mos bëni asgjë. Tani është një kohë e mirë që ju të shikoni situatën tuaj nga një këndvështrim më i qetë. Do t’ju vijë njohuri që sigurisht mund t’i përdorni gjatë javës së ardhshme.

Shigjetari

Idetë brilante që keni pasur dje nuk duken më aq të shkëlqyera. Një re e errët hyn, dhe papritmas ana negative e mendjes suaj merr drejtimin duke ju thënë pse idetë tuaja janë të gabuara. Dëgjoni këtë zë, por mos u mbingarkoni prej tij.

Bricjapi

Po gjeni mënyra për të krijuar rregull me faktet që keni mbledhur. Ngadalë po ndërtoni një strukturë ose një kornizë që funksionon mirë me situatën tuaj. Qasja juaj është praktike dhe e fortë. Përpjekjet tuaja do të shpërblehen.

Ujori

Është koha për të vënë rregull në shpërndarjen tuaj të ideve. Është koha që ju të përmirësoheni. Pjesa më e madhe e energjisë suaj është humbur kohët e fundit pasi ajo shkon jashtë në qindra drejtime të ndryshme.

Peshqit

Nuk ju pëlqen kritika dhe zakonisht kur dikush është kritik, ju mbylleni në vetvete. Ju zemëroheni me të sepse ai person po lëndon ndjenjat tuaja. Kthejeni perspektivën tuaj dhe kuptoni se ky person po ju bën një nder.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb