Dashi
Sot më shumë se asnjë ditë tjetër keni për të qenë kundër mendimeve dhe veprimeve të personave që ju rrethojnë. Nuk ju pëlqen asgjë. Provoni të shfryni nervat tuaja ndoshta duke bërë pak sport.
Demi
Nuk keni për ta vrarë mendjen shumë për problemet që keni sepse ditën e sotme doni t’ia dedikoni vetëm argëtimit tuaj. Keni për të organizuar një mbrëmje të paharrueshme.
Binjakët
Gjëja më e mirë që mund të bëni është të mendoni për të ardhmen tuaj. Duhet të bëni plane afatgjata si për familjen, ashtu edhe për punën tuaj. Vitet kalojnë shumë shpejt.
Gaforrja
Çdo gjë që ju do të bëni sot ka për t’ju ecur mbarë. Jeni në kulmin e energjive tuaja pozitive dhe duhet të shfrytëzoni këtë moment. Duhet të lini mënjanë zënkat e vjetra me shoqërinë tuaj.
Luani
Edhe pse nuk jeni shumë të zotët të zgjidhni problemet tuaja sentimentale, sot keni për të bërë të pamundurën për të ndryshuar, aq sa dhe partneri juaj ka për t’u habitur shumë.
Virgjëresha
Pasionet tuaja kanë për të bërë që të humbni shumë kohë sot. Ju këshillojmë të qëndroni më afër dhe të shpenzoni më shumë kohë me familjarët, të cilët e ndjejnë mungesën tuaj. Bëni zgjedhjen e duhur.
Peshorja
Sot familja do të jetë në mendimet tuaja, edhe pse nuk dini se si do të reagojnë pasi ju të flisni me ta për një problem tuajin. Sidoqoftë nga darka duhet të flisni hapur me ta dhe të jepni shpjegime.
Akrepi
Sigurisht, dita e sotme ka për të qenë në favorin tuaj. Keni për të qenë shumë romantik, pasi keni zbuluar që partnerit tuaj i pëlqen më shumë kur jeni të tillë sesa kur i impononi gjërat që duhet të bëjë.
Shigjetari
Që në mëngjes keni për të vënë re se dita e sotme do të jetë shumë engadaltë dhe do të keni frikë se mos nuk përfundoni dot planet që keni për sot.
Bricjapi
Përpara se të merrni vendime të rëndësishme sot, mundohuni të kërkoni këshillën e personave që gjithmonë ju këshillojnë për mirë. Keni për të takuar një person që ka për t’ju dhënë ide të reja.
Ujori
Sot do të keni kohë të lirë për t’iu dedikuar atyre gjërave që zakonisht ua lini të tjerëve për t’i përfunduar. Kujdes se si do të flisni kur të jeni me shoqërinë tuaj.
Peshqit
Keni për të kaluar një ditë normale, që mund të ndryshojë nga momenti në moment. Kujdes me shpenzimet e tepruara dhe me gjërat që realisht nuk i keni të domosdoshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb