Një 58-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se i hodhi acid në fytyrë ish bashkëshortes së tij.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin Agim Kaleci, banues në Peshkopi.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes në fjalë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: