KOSOVA

Një qytetar nga Shqipëria është arrestuar në pikën kufitare të Vërmicës në Kosovë pasi i la ryshfet 10 euro policit.

Rasti i korrupsionit ka ndodhur të premten në orën 05:55 gjatë kontrollit të 50-vjeçarit.

Shqiptari kur është pyetur nga polici për kartmonedhën ai i tha se ia kishte lënë për të pirë një kafe.

Ndërkohë ai është dërguar në qendrën e ndalimit teksa automjeti me mallin është kthyer prapa.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb