“Testi sierologjik i dhjetë ditëve më parë konfirmoi se jam prekur nga Covid-19”.

Trajneri i Atalantës, Gian Piero Gasperini ka bërë këtë rrëfim shokues në një intervistë për “La Gazzetta Dello Sport”.

061608632 35fc8330 Ab4b 45a3 9476 543ef19b205a
061608632 35fc8330 Ab4b 45a3 9476 543ef19b205a

“Një ditë përpara ndeshjes kundër Valencia në Champions ndjehesha shumë keq. Nuk kisha temperaturë, por ndjeja trupin copë. Kisha humbur gjithashtu shijimin. Pa temperaturë dhe pa tampon. Ishte periudhë e vështirë dhe kisha shumë frikë”, ka thënë tekniku italian.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb