Lajme të këqija për Interin dhe për trajnerin Simone Inzaghi. Futbollisti Henrikh Mkhitaryan ka pësuar një dëmtim, që pritet ta mbajë jashtë fushe për 2 javë.

Sipas asaj që shkruhet në njoftimin e klubit, situata e lojtarit armen do të vlerësohet ditë pas dite.

33 vjeçari Mkhitaryan luajti 33 minuta në ndeshjen e parë të kampionatit. Ai u transferua në verë nga skuadra e Romës, ku në kryeyqtet qëndroi për 3 sezone.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: