Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit, Taulant Balla, i shoqëruar nga deputeti Ismet Beqiri inspektoi punimet që po kryhen për rehabilitimin e hapsirave publike në qytetin e Ballshit.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla deklaron se puna për transformimin e Ballshit po ecën me ritme të shpejta.

Gjithashtu Balla në shënimin e tij deklaron se në mandatin e ri që sapo ka nisur do të rritet edhe më shumë vëmëndja e qeverisë për Mallakastrën.

“Ballsh📍Transformimi i qytetit Ballsh po ecën me ritmet e duhura. Do të rrisim edhe më shumë vëmendjen e Qeverisë për Mallakastrën🌹🇦🇱🥇në mandatin tonë të ri”, shkruan Balla.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb