Ireland Baldwin nuk i reziston tundimit dhe në Instagram poston çdo ditë foto seksi të cilat rregullisht zemërojnë babain e saj. Vajza e Alec Baldwin dhe Kim Basinger, 23 vjeç, ka publikuar një foto në tarracën e një hoteli në New York.


Në foton në fjalë modelja shfaqet me kurriz dhe me mbathje perizoma duke nxjerrë në pah të pasmet e saj.


‘Faleminderit për pritjen e bukur, por nuk mund të kthehem më këtu është kaq glamour. Të pasmet e mia nuk janë me të bardha falë diellit… jo, apo janë të bardha?”.


Përgjigjja e babait Alec nuk ka vonuar: Më vjen keq, çfarë? E disaprovoj totalisht…

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb