Modelja e njohur Irina Shayk është shfaqur e mrekullueshme në “Intimissimi On Ice” në Itali.

Me një fustan të gjatë transparent, ajo ka treguar hiret e saj.

Teksa ka kaluar në tapetin e kuq ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

30 vjecarja Shayk, është njëra ndër modelet më seksi në botë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: