Retth 11 vite më parë, ish e dashura e Balotelli-t, Rafaello Fico, habiti jo pak teksa deklaronte se do nxirrte në ankand virgjërinë e saj. Në atë kohë vetëm 19 vjeç, e fejuara aktuale e Alessandro Moggi-t, është proncuar për herë të parë për atë deklaratë.
Raffaella-Fico10
Tani ka zbuluar se është bërë fjalë vetëm për një gjetje për të tërhequr vëmendjen, që i është këshilluar nga stafi i saj. “Isha vetëm 19 vjeç, nuk e njihja mirë ambientin e spektaklit, stafi im më kishte këshilluar që të thoja një gjë të tillë për t’i bërë të tjerët që të flisnin për mua”, ka thënë Fico.
930full-raffaella-fico
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb