TIRANË

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani shprehet hapur kundër zyrtarit të lartë të SHBA për Ballkanin Perëndimor Mathhew Palmer.

Madje Manjani përmend dhe shkarkimin, si një dëshirë e tij. Ish-ministri shkruan se kur Trump të shkarkojë Palmer ndoshta i rikthehet besimi tek politika amerikane.

“Trump ka shkarkuar këshilltarin e Tij John Bolton?! Kjo dihej.
Kur të shkarkojë Palmer-in, ndoshta më rikthehet besimi tek politika Amerikane…”, shkruan Manjani.

Manjani Fb
Manjani Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb