Një turist është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Durrësit. Sipas informacioneve paraprake ngjarja ka ndodhur në orën 18:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, te “Shkëmbi Kavajës”, ku është mbytur duke u larë në det shtetasi kosovar S. O., 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb