TIRANE

Sara Hoxha ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Cherry on top’, ku mes të tjerave tha se beson tek rikthimet. Gjatë bisedës, Bora Zemani foli për rikthimin e saj me Donald Veshajn duke thënë se ishte më i fuqishëm se fillimi

Bora: Çfarë mendon për rikthimet?

Sara: Për mua ti je shembulli më i mirë i rikthimit dhe nuk kam çfarë them fare.

Bora: Mendoja që nuk besoja, por më ndodhi dhe rikthimi ishte më i fuqishëm se fillimi.

Sara: Patjetër, sepse të bën më të fortë besoj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: