Pas daljes së tij nga shtëpia e Big Brother Vip Meridian Ramçaj ka pasur disa përplasje dhe debate të forta, ku një ndër më të komentuarit ka qenë ai me Romeo Veshaj, binjaku i Donaldit.
I ftuar në News24 në “Rrugëtim me Anilën” ai zbuloi për herë të parë të vërtetat për moderatoren Anila Çela.

Pas daljes së tij nga shtëpia e Big Brother Vip Meridian Ramçaj ka pasur disa përplasje dhe debate të forta, ku një ndër më të komentuarit ka qenë ai me Romeo Veshaj, binjaku i Donaldit.
I ftuar në News24 në “Rrugëtim me Anilën” ai zbuloi për herë të parë të vërtetat për moderatoren Anila Çela.

“Pas një statusi që bëra papritur më erdhi një telefonatë që më kërkoi të takohesha. Absolutisht po i thash mund të takohemi, se ne veriorët e kemi pak pjesën e krenarisë. Kjo ishte pjesa më e bukur, iu përgjigja telefonatës me shumë qytetari, dhe pas 30 minutave më ndodhi e njëjta gjë si në shtëpi, pabesia nga mbrapa. Më pas u bë një status denigrues ndaj meje, dhe u prek ajo pjesa që unë di të reagoj dhe di si t’i nxjerr njerëzit nga vetja”- u shpreh Meridiani
Moderatorja: Ti e mësove kush ishte personi pas telefonit?
Meridian Ramcaj: Po ishte Romeo dora vetë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb