TIRANE

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Ronela Hajati, feston sot ditëlindjen. E në ditën e saj të veçantë, ajo ka vendosur që t’i bëjë vetes një urim special me një foto të rrallë.

Autorja e hitit “Kaj Kaj” ka postuar në profilin e saj në “Instagram” një kolazh me foto, e bashkëngjitur me to Ronela shkruan:

“Ronela ! Jeta jote ka pasur veshtiresira te cmendura,por a ka me te cmendur se ti? Gëzuar ditelindjen”. Kujtojmë se ky vit ka qenë i mbushur plot me projekte për të dhe hite. Ai më i fundit është “Kaj Kaj” i cili është bërë viral kudo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb