I fejuari i yllit të popit, Rihanna i ka dërguar mesazhe fshehurazi një gruaje britanike 45 vjeçe. Reperi Rocky, madje i ka propozuar nënës së tre fëmijëve Jilly O-Donnell që të takohen në një Ukrainë. Mësohet se ai i shkroi mësueses së fitnesit në Instagram dhe e bombardoi me mesazhe flirtuese.

“Pashë se kishte një tik-tak blu në emrin e tij në Instagram, kështu që pyeta vajzat e mia. Ata më thanë se [ishte] i dashuri i Rihanna -s dhe menduan se ishte qesharake.
“Ai ka miliona ndjekës në Instagram, kështu që Zoti e di pse zgjodhi të më dërgojë mesazhe.”

Geordie Jilly, e cila tani jeton në Devon, poston rregullisht foto të saj me bikini dhe selfie në palestër.

Rocky – emri i vërtetë Rakim Mayers, 33 vjeç, u afrua për herë të parë me Jilly në dhjetor, kur Rihana besohet të ketë qenë shtatzënë të paktën katër muajsh .

Ai i dërgoi asaj mesazh tre herë në dhjetë orë, ndërsa nuk mori asnjë përgjigje.

Kur ajo përfundimisht u përgjigj, atij i pëlqeu komenti i saj me një emoji zemre.
Dyshja shkuan me dhjetëra mesazhe.

Më pas ai ofroi të fluturonte Jilly-n nga shtëpia e saj në Exmouth për në Ukrainë, të cilën ai po e vizitonte disa muaj përpara pushtimit të Rusisë .

Por Jilly iu përgjigj: “Nuk mund të shkoj në Ukrainë haha, nuk mund të përballoj as Krishtlindjet pas bllokimit vitin e kaluar.

Gruaja ka treguar më tej:

“Unë e di se çfarë do të kërkonte ai nëse do të kisha fluturar atje, por më vinte për të qeshur. Kam një djalë 22 vjeç dhe dy vajza 19 dhe 17 vjeçe. U trondita kur mësova që ai ishte me Rihanën, në veçanti fakti që ajo ishte shtatzëne”.
“Unë e di se çfarë do të kërkonte ai nëse do të kisha fluturuar atje, por gjithçka ishte vetëm pak për të qeshur.”

Jilly, e cila ka një djalë 22-vjeçar dhe dy vajza 19 dhe 17 vjeç, tha se ata shkëmbyen dhjetëra mesazhe
të tjera midis dhjetorit dhe fillimit të muajit të kaluar.

Megjithatë, Rocky dhe Rihanna , 34 vjeç, thuhet se janë ndarë pas akuzave se ai ka tradhtuar.
Por çifti i hodhi poshtë pretendimet dhe ata u fotografuan së bashku në fundjavë.

Gruaja e akuzuar se ka pasur një lidhje me të ka mohuar zërat.

Dizajnerja e këpucëve Amina Muaddi, 35 vjeçe, tha: “Gjithmonë kam besuar se një gënjeshtër e pabazë e përhapur në mediat sociale nuk meriton asnjë përgjigje apo sqarim, veçanërisht një gënjeshtër kaq e poshtër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: