Julia Roberts ka kaluar disa ditë pushime në Hawai në shoqërinë e bashkëshortit të saj. Aktorja e famshme e çmimit Oscar, 48 vjeç, është fotografuar teksa shkëmbente puthje me bashkëshortin Danny Moder dhe tregonte këmbët e saj super të tonifikuara.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: