Shkëlqeu në ‘New York Fashion Week’ këtë të premte, por ajo shumë më shumë se aktore dhe person publik është një nënë. Bëhet fjalë për Julia Roberts, teksa luan me djemtë e saj në Malibu, California. 47-vjecarja duket e freskët krah bashkëshortit të saj, Danny Moder dhe djemve Phinnaeus, 10 vjec dhe Henry, 8 vjec.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: