Juventus mundi 2-0 Spezian, në transfertë, duke dhënë një sinjal të rëndësishëm për të ardhmen dhe për një vend të mundshëm në Europë.

“Sonte patëm një pjesë të parë të keqe, në të dytën e nisëm mirë, mund të kishim dyfishuar me Kean. Paradoksalisht pranuam më shumë goditje në portë sesa gjuajtëm ne të enjten. Për momentin kemi 47 pikë, renditja thotë 32 dhe duhet të vazhdojmë në këtë rrugë”  – Tha trajneri Allegri pas ndeshjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: