Departamenti i Policisë së Los Anxhelosit ka filluar hetimet për të shtënat vdekjeprurëse në një shtëpi në Granada Hills.

Sipas mediave të huaja, ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:50 në Avenue Lerdo në Granada Hills, ku katër persona u gjetën të vdekur.

Oficerët besojnë se ishte një incident vrasje/vetëvrasje.

Oficerët që erdhën trokitën në derë, por askush nuk u përgjigj, kështu që ata hynë me forcë të shoqëruar nga një dëshmitar, i cili i drejtoi te të vdekurit.

Një grua që besohet se ishte rreth 80 vjeç dhe një burrë e një grua në fund të të 40-tave u gjetën të qëlluar për vdekje dhe një burrë rreth të 80-tave, që besohet të jetë ai që ka qëlluar, u gjet i vdekur në një zonë të ndryshme të shtëpisë nga një plagë me armë zjarri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb