Gazetarja e njohur sportive e “DAZN”, Dileta Leota, është bërë protagoniste në rrjet për shkak të disa fotove të publikuara së fundmi.

Ajo prej kohësh është në një lidhje me portierin gjerman, Loris Karius dhe duket se tashmë po mendojnë të krijojnë familjen e tyre.

Të paktën kjo është ajo që raportojnë mediat me fotot e fundit që bëjnë të duket se Leota është me barrë.

Gjithsesi asgjë nuk është konfirmuar nga bukuroshja e “DAZN”, por dyshimet nga fansat dhe mediat tashmë janë ngritur.

103

201
201

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb