Kate Moss është një nga modelet më të famshme në botë. Ajo ka pozuar për revistën W me nje seri fotosh ku shfaqet shumë ndryshe. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: