Ajo së fundmi iu nënshtrua operacionit të 16-të në një përpjekje për të pasur ‘gjinjtë më të mëdhenj në Britani’.

Dhe Katie Price ishte e lumtur të tregonte rezultatet të martën ndërsa vazhdonte pushimet e saj në Tajlandë.

Ish-modelja magjepsëse, 44 vjeçe, veshi bikini shumëngjyrëshe neoni, duke i shtuar pamjes së plazhit një fund ngjyrë bari të ndezur.

Ajo gjithashtu kishte ekspozuar gamën e saj të tatuazheve, vetëm disa ditë pasi zbuloi format e reja.

Gjatë javës së kaluar, Katie ka shijuar arratisjen luksoze në Tajlandë, ku mendohet se po qëndron në resortin luksoz Dinso me 100 £ në natë – pavarësisht se kohët e fundit iu shmang një paraqitjeje në gjykatë për herë të katërt për borxhin e saj të pashlyer.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ish-modelja magjepsëse u largua javën e kaluar dhe është fotografuar në plazh teksa shijon udhëtimin e saj.

Ylli së fundmi bëri zmadhimin e 16-të të gjoksit në një përpjekje për të pasur ‘më të madhin në Britani’ teksa u fotografua duke hyrë në operacion në Be Clinic në Belgjikë.

Thuhet se ajo ka dashur gjoks edhe më të madh pas zmadhimit të vitit të kaluar, duke zgjedhur implantet 2120 CC.

(Dailymail/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: