Recete nga znj Eneida

3 vezë
150 gr gjalpë
150 ml qumësht
170 gr sheqer
270 gr miell Farin ap
3 lugë kakao

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: