Kandidati i PD-së për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi është vlerësuar si Njeriu i Viti në fushën e politikës.

Ky vlerësim është dhënë nga emisioni Opinion.

MESAZHI I KËLLIÇIT
Ndjehem i nderuar që isha edhe unë pjesë e këtij paneli, bashkë me këto personalitete me histori të jashtëzakonshme jete dhe arritje profesionale.
Falenderoj emisionin Opinion që më vlerësoi si Njeriu i Vitit në fushën e politikës!
#FitojmëTiranën

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: