Adelina Ismaili ka bërë një gjest shumë humanitar për familjet në nevojë. Këngëtarja e njohur me origjinë kosovare ka bërë me shtëpi 12 familje në kushte të vështira ekonomike.

Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja, teksa ka publikuar në rrjete sociale një lajm ku flitet për gjestin e saj.

Adelina ka marrë shumë përgëzime nga ndjekësit, të cilët i ka falenderuar në komente. “Ju faleminderit nga zemra për fjalët e bukura”, ka shkruar ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb