KAVAJË- Policia e Kavajës ka arrestuar sot një shtetas shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Bëhet fjalë për shtetasin Ylber Demrozi 32-vjeç.

Për këtë shtetas kishte leshur një urdhërarresti gjykata e Veronës në Itali, pasi akuzohet për “vjedhje me dhunë” dhe “keqtrajtim”.

Pritet që ky shtetas t’ju dorëzohet autoriteteve italiane.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb