Të jesh fytyrë publike aq më shumë politikan në Kosovë, shpesh je në qendër të vëmendjes edhe për gjëra që ndoshta atyre nuk ju pëlqejnë.

Shakaja e fundit është se si do të dukeshin politikanët e njohur po të ishin femra, shkruan Magazina.al

Në një fotografi të publikuar nga aktori Naser Rafuna, shihen se si janë shëndërruar në femra burrat e politikës kosovare përmes një aplikacioni. Nga Hashim Thaçi, tek Haradinaj, Mustafa, Kurti e Ahmeti janë shndërruar plotësisht por diçka e kanë ruajtur.

Se a do të ishin më të bukur po të ishin femra, shikoni këtë foto më poshtë:

naser Rafuna

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb