Fillimi i vjeshtës mund të jetë periudha më e mirë e vitit për të gjitha ju që pëlqeni ngjyrat e errëta të thonjve. Por edhe ju që anoni nga tonet më neutrale nuk do të thotë se nuk mund të argëtoheni me ngjyrat tuaja të preferuara të thonjve. Rreth kësaj periudhe të vitit, dominojnë ngjyrat si vishnje, kafe çokollatë, portokalli e djegur dhe blu e errët.

Pavarësisht nëse jeni minimaliste dhe zgjidhni dizajne të thjeshta si manikyri french ose dhe printime dhe tekstura të ndryshme, ka diçka për të gjithë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Më poshtë, hidhuni një sy modeleve më të mira të thonjve të vjeshtës.

Kombinime të toneve të vjeshtës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: