Kim Kardashian, ndonëse 40-vjeçe ka lënë fansat pa fjalë me imazhet e fundit të publikuara. Ajo është shfaqur thuajse tërësisht nudo në fotot e fundit të promovimit të markës së saj SKIMS.

Kim shfaqet duke shikuar nga kamera, ndërsa pjesët intime i mbulon me duar. Këto foto vijnë në një moment aspak të mirë për nënën e katër fëmijëve, pasi muajt e fundit përflitet se ajo është në prag të divorcit me reprein Kanye West.

Krisja mes çiftit pretendohet se ka ndodhur gjatë muajve të verës. Ata janë martuar në vitin 2014 në një ceremoni përrallore në Itali. Por me gjasë tanimë marrëdhënia e tyre është e destinuar të përfundojë në rrugë të ndryshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb