TIRANË

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka zgjedhur këtë të premte kreun e ri të Gjykatës së Tiranë.

Raportohet se KLGJ ka emëruar Flamur Kapllanin si drejtuesin e Gjykatës së Tiranë.

Gjyqtari Flamur Kapllani me një karrierë të gjatë në drejtësi, ka mbajtur edhe postin e anëtarit të Këshillit të Lartë të Drejtësisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb