KORCE

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Vashtmi, ku një mjet mësohet të ketë dalë nga rruga. Burime për ‘BalkanWeb” bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesi i mjetit, i cili është transportuar drejt spitalit, ku ndodhet edhe jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë, drejtuesi mjetit me iniciale N.V, rreth 63 vjeç, drejtonte mjetin tip “Benz” në gjendje të dehur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes, të cilat po dokumentojnë shkaqet e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb